LENTVARIO SENJORAI BAIGĖ KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO MOKYMUS

Spalio mėnesį Lentvario miesto biblioteka pradėjo gyventojų registraciją į nemokamus kompiuterinio raštingumo kursus. Nuo lapkričio 19 d. pirmoji grupė, kurią sudarė Lentvario senjorai, pradėjo lankyti mokymus.. Kursų metu jie klausėsi teorijos, daug dėmesio buvo skiriama praktiniams užsiėmimams. Išmoko rašyti ir tvarkyti tekstus, rasti norimą informaciją internete.Sausio 28 diena, 14 val. Lentvario miesto bibliotekoje vyko kompiuterinio raštingumo pažymėjimų įteikimas. Sėkmingai baigusius pirmos laidos senjorus pasveikino ir įteikė pažymėjimus Lentvario miesto bibliotekos vedėja Kristina Mečkovska. O mokymų vadovė Rūta Minkevičienė įteikė atminimo dovanėles. Senjorai padėkojo visoms bibliotekos darbuotojoms už suteiktas žinias ir malonų bedravimą. Kompiuterinio raštingumo pažymėjimai įteikti: Kristinai Užumeckienei, Albinai Janulienei, Barbarai Lavreckajai, Jelenai Šakalienei ir Janinai Omelčiuk.

Lentvario miesto bibliotekoje ir toliau bus tęsiami kompiuterinio raštingumo kursai, jau sukomplektuotos naujos grupės.Pirmos laidos dalyviai su bibliotekos darbuotojomis.

Komentarai

  1. Puikiai skoningai apipavidalinta gerai atspindi bibliotekos darbą. Yra visa pagrindinė informacija. Norėtusi kad labiau atsispindėtų darbas su vaikais.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tikrai labai graži pradžia... :) puikus, skoningas ir informatyvus tinklalapis gavosi. Sveikinu. Barbara.

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą