Apie mane

Mano nuotrauka
Lentvario biblioteka įkurta 1941 metais. Bibliotekos fondą sudaro 32000 egz. leidinių. Biblioteka turi 2500 nuolatinių skatytojų. Kasmet bibliotekoje apsilanko apie 35000 lankytojų. Adresas: Klevų al. 20, Lentvaris LT-25109 Tel. 8-528-28334, el.paštas lentvaris.m.biblioteka@gmail.com. Dirbame: pirmadienį-penktadienį nuo 10.30 iki 19.00 val.,šeštadienį nuo 9.00 iki 17.00 val.

2010 m. lapkričio 11 d., ketvirtadienis

KĄ AŠ ŽINAU APIE ŠIAURĖS ŠALIS?Lentvario biblioteka, dalyvaudama Šiaurės šalių bibliotekų savaitėje, lapkričio 8 d. 10.00 val. į ,,Šviesos ir žodžio šventę" pakvietė Lentvario pradinės mokyklos 4a ir 4b moksleivius. Jie atvyko lidimi savo mokytojų Vidos Blusienės ir Jolantos Sadochienės. Vaikų skyriaus vedėja Vilma Kmitienė trumpai papasakojo vaikams apie projektą, o paskui buvo skaitomas rengėjų pasiūlytas tekstas iš A. S. Magnason knygos ,,Mėlynosios planetos istorija". Išklausę teksto vaikai atsakinėjo į klausimus. Daugeliui knyga patiko ir jie norėtų perskaityti visą kūrinį. Po to vaikai žiūrėjo danų rašytojo Hanso Kristiano Anderseno ekranizuotą pasaką ,,Bjaurusis ančiukas".

 

Lapkričio 10 d. 13.00 val. bibliotekoje vyko viktorina 8-ųjų klasių moksleiviams ,,Ką aš žinau apie Šiaurės šalis?". Viktorinoje dalyvavo Lentvario Henriko Senkevičiaus vidurinės mokyklos moksleivių komanda, kuriai vadovavo mokytojos Aušra Girdziušienė ir Ala Matusevič ir Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos moksleivių komanda, kuriai vadovavo mokytoja Ona Kovanienė. Moksleiviams buvo pristatytas Šiaurės šalių bibliotekų savaitės projektas, po to vyko viktorina. Kiekviena komanda paruošė savo pristatymą ( plakatą apie Šiaurės šalis ir žodinį pristatymą), kuris taip pat buvo įvertintas. Viktorinoje buvo pateikta 30 klausimų iš Šiaurės šalių istorijos, geografijos, literatūros, muzikos ir kitų sričių. Laimėtojais tapo M. Šimelionio gimnazijos komanda ,,Muminukai", kuri savo priešininkus įveikė 13 taškų skirtumu. Nugalėtojai džiaugiesi saldžiais prizais ir atminimo dovanėlėmis, o pralaimėjusi komanda gavo paguodos prizus. Tikimės, kad viktorina padėjo geriau pažinti Šiaurės šalis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą