Apie mane

Mano nuotrauka
Lentvario biblioteka įkurta 1941 metais. Bibliotekos fondą sudaro 32000 egz. leidinių. Biblioteka turi 2500 nuolatinių skatytojų. Kasmet bibliotekoje apsilanko apie 35000 lankytojų. Adresas: Klevų al. 20, Lentvaris LT-25109 Tel. 8-528-28334, el.paštas lentvaris.m.biblioteka@gmail.com. Dirbame: pirmadienį-penktadienį nuo 10.30 iki 19.00 val.,šeštadienį nuo 9.00 iki 17.00 val.

2011 m. vasario 2 d., trečiadienis


PAMOKA SU GUSTAVU
 

Vasario 1 dieną Lietuvos viešosiose bibliotekose buvo transliuojama speciali, teatralizuota ,,Gustavo enciklopedijos" laida, apie atsargų elgesį internete. Bibliotekų lankytojai galėjo ne tik žiūrėti tiesioginę transliaciją, bet ir užduoti klausimų. Šioje akcijoje dalyvavo ir Lentvario miesto biblioteka. Informacija apie renginį buvo paviešinta visose Lentvario mokyklose ir mieste. Tiesioginę transliaciją stebėjo apie 50 žiūrovų, susirinkusių į biblioteką. Jie sužinojo, kaip saugiai bendrauti, naršyti ar naudotis kitomis paslaugomis internete, ką galime pasakoti visiems, o ką geriau nutylėti, kaip apsaugoti kompiuterį nuo virusų, kokius duomenis apie save galima skelbti, o kokių geriau neviešinti, apie savo patirtį internete pasakojo kiti pramogų atstovai: dainų autorius ir atlikėjas Marijonas Mikutavičius bei aktorius Ramūnas Rudokas.


Vaikai sužinojo, kaip reikia elgtis susidūrus su patyčiomis ir nepažįstamaisiais internete. Bibliotekos darbuotojos kartu su Gustavu pakvietė visus dalyvauti „Protų kovų“ konkursuose-viktorinose, kad komandų dalyviai galėtų pasitikrinti savo žinias apie atsargų elgesį internete, taip pat istorijos ir kalbos žinojimą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą