Apie mane

Mano nuotrauka
Lentvario biblioteka įkurta 1941 metais. Bibliotekos fondą sudaro 32000 egz. leidinių. Biblioteka turi 2500 nuolatinių skatytojų. Kasmet bibliotekoje apsilanko apie 35000 lankytojų. Adresas: Klevų al. 20, Lentvaris LT-25109 Tel. 8-528-28334, el.paštas lentvaris.m.biblioteka@gmail.com. Dirbame: pirmadienį-penktadienį nuo 10.30 iki 19.00 val.,šeštadienį nuo 9.00 iki 17.00 val.

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis

Lesto mokymai gyventojams

Spalio 22 d. Lentvario bibliotekoje vyko nemokama LESTO paskaita-susitikimas su elektros vartotojais.
Jos metu buvo kalbama, kaip patogiai apmokėti sąskaitas ir užsisakyti paslaugas neišeinant iš namų, atsakyta į aktualius klausimus, kurie dažnai iškyla vartotojams. Taip pat buvo demonstruojama, kaip naudotis LESTO savitarnos svetaine www.manoelektra.lt bei stebėti savo elektros suvartojimo duomenis.

Renginio dalyviai sužinojo, kaip savitarnos svetainėje galima deklaruoti rodmenis, peržiūrėti ir apmokėti sąskaitas, užsisakyti tiesioginį debetą ir apmokėti sąskaitas, patogiai peržiūrėti išsamią mokėjimų ir elektros energijos suvartojimo istoriją, rasti tikslią informaciją apie taikomus tarifus bei apmokėtus rodmenis, užsisakyti atsiskaitymo knygelę, kuri bus nemokamai atsiųsta nurodytu adresu.

Tikimės, kad paskaita buvo naudinga mūsų lankytojams, o įprastus klausimus susijusius su LESTO bendrove jie galės  išspręsti greičiau, patogiau ir efektyviau.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą