Apie mane

Mano nuotrauka
Lentvario biblioteka įkurta 1941 metais. Bibliotekos fondą sudaro 32000 egz. leidinių. Biblioteka turi 2500 nuolatinių skatytojų. Kasmet bibliotekoje apsilanko apie 35000 lankytojų. Adresas: Klevų al. 20, Lentvaris LT-25109 Tel. 8-528-28334, el.paštas lentvaris.m.biblioteka@gmail.com. Dirbame: pirmadienį-penktadienį nuo 10.30 iki 19.00 val.,šeštadienį nuo 9.00 iki 17.00 val.

2016 m. rugpjūčio 30 d., antradienis

Gimtojo krašto istorijos    Liepos 20-ąją, lietingą trečiadienį, Lentvario bibliotekoje dar kartą skambėjo pasakojamos legendos ir skrebeno spalvoti pieštukai. Jau trečią sykį šią vasarą čia vyko akcijai „Vasara su knyga“ skirti skaitymai „Mano gimtojo krašto istorijos“. Susirinkę vaikai klausėsi legendų apie Trakų krašto stebuklus, kurias kažkada užrašė trakiškė Galina Bogdel. Skaitymus pratęsėme kūrybos valandėle, iliustruodami labiau patikusią legendą – apie žuvėdra paverstą mergelę ir kunigaikščio Vytauto vaiduoklį, pasirodantį virš pilies bokštų. Per vasaros atostogas pailsėję vaikai pasižymėjo kūrybiškumu. Spalvingi jų piešiniai jau eksponuojami Lentvario bibliotekoje. Čia taip pat jau galite apžiūrėti ir kitą parodą – pačių moksleivių kurtų sakmių ir jų iliustracijų, skirtų konkursui „Seniai seniai, kai milžinai gyveno...“. O jei iki šiol nespėjote, dar turite progą pasigrožėti ir fotografo Mariaus Čepulio užfiksuotais gamtos vaizdais.

    Raginame moksleivius ir toliau vasarą leisti su knyga, lankytis bibliotekoje ir nepražiopsoti kitą mėnesį čia vyksiančios žaidimų popietės!Komentarų nėra:

Rašyti komentarą