Apie mane

Mano nuotrauka
Lentvario biblioteka įkurta 1941 metais. Bibliotekos fondą sudaro 32000 egz. leidinių. Biblioteka turi 2500 nuolatinių skatytojų. Kasmet bibliotekoje apsilanko apie 35000 lankytojų. Adresas: Klevų al. 20, Lentvaris LT-25109 Tel. 8-528-28334, el.paštas lentvaris.m.biblioteka@gmail.com. Dirbame: pirmadienį-penktadienį nuo 10.30 iki 19.00 val.,šeštadienį nuo 9.00 iki 17.00 val.

2016 m. rugpjūčio 30 d., antradienis

Stalo žaidimų popietė bibliotekojeRugpjūčio pabaigai artinantis, šiltas vasaros vėjas iš daugelio jaunų galvų turbūt jau senokai išvaikė visus rūpesčius ir mokslo klausimus, užleidęs vietą nerūpestingai atostogų  nuotaikai. Kažkam dėl to galbūt liūdna, kažkam – smagu ir nekantru, bet nauji mokslo metai jau visai čia pat. Tad likus savaitei iki jų visai verta pamiklinti protą bei rankas – tai Lentvario vaikai darė susirinkę į miesto bibliotekoje vykusią stalo žaidimų popietę.


                      Maždaug dvi dešimtys susirinkusių vaikų susiskirstę į grupeles žaidė kas kam arčiau prie širdies – vieni dėliojo žodžių loto, antri mėtė kauliukus ir rungėsi dėl pirmos vietos keliaujant iki finišo žaidimo lentoje. Tiems, kurie nenustygsta vienoje vietoje, puikiai įtiko mini stalo futbolas, galvočiai kūrė strategijas šachmatų figūroms. Geros nuotaikos, gudrumo ir azarto trūkumo tikrai nejutome, be to, visi išmoko kažką naujo.
Jei pražiopsojote galimybę sudalyvauti – per daug nenusiminkite, jų dar tikrai bus, be to, galite stalo žaidimo partiją su draugu pas mus sužaisti bet kada, pasiteiravę bibliotekos darbuotojų. O kol kas linkime sėkmingos mokslo metų pradžios ir žaismingų nuotaikų!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą