Pažinsi miestą – surinksi derlių

Minėdama Bibliotekų metus Lentvario miesto biblioteka dalyvavo tradicinėje miesto Derliaus šventėje ir organizavo intelektualų orientacinį žaidimą ,,Pažinsi miestą – surinksi derlių“, kuriuo buvo siekiama pažinti ir aplankyti savo miesto įžymias vietas per literatūros kūrinius.Dalyvauti žaidime norą išreiškė 7 komandos: „Mandarinės“, „Vynuogės“, „Vyšnios“, „Salotos“, „Keptos bulvės“, „Persimonas“ ir „Morkytės“. Komandos turėjo įveikti gana ilgą trasą ir išspręsti literatūrinį kryžiažodį.
 Kiekviename aplankytame taške komandos gaudavo po obuolį. Iš viso buvo aplankyta 10 svarbių Lentvario miestui vietų: paštas, bažnyčia, ambulatorija, stotis, senoji vaistinė, biblioteka, nusipelniusio mokytojo Motiejaus Šimelionio gatvė, liaudies meistro Timofejaus Ževžikovo pastatyta Tiškevičių rūmų kopija, senojo kino teatro pastatas-vaiduoklis ir skurdžios būklės Lentvario miesto simbolis – grafų Tiškevičių rūmai ir parkas.
 Greičiausiai įveikti trasą, surinkti 10 obuolių su raidėmis ir iš tų obuolių sudėlioti žodį pavyko Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos komandai ,,Morkytės“. Merginos džiaugėsi pagrindiniu prizu – bilietais į pasirinktą kino filmą. Antros vietos laimėtojai nudžiugo ne ką mažiau, kadangi renginio rėmėjas jojimo klubas ,,Laimingas žirgas“ įsteigė prizą – valandos laiko jojimą ant žirgo visai komandai.
Visi kiti dalyviai vaišinosi verslininkų S. Grigorovičienės, S. Olševskienės, I. Kralikauskienės ir G. Vadeikio dovanotais saldėsiais ir vaisiais. Renginį organizuoti padėjo bibliotekos savanoriai: Viktorija Sava, Evelina ir Julita Zacharevskajos, Audrius Dzingeliauskas.

Komentarai