Apie mane

Mano nuotrauka
Lentvario biblioteka įkurta 1941 metais. Bibliotekos fondą sudaro 32000 egz. leidinių. Biblioteka turi 2500 nuolatinių skatytojų. Kasmet bibliotekoje apsilanko apie 35000 lankytojų. Adresas: Klevų al. 20, Lentvaris LT-25109 Tel. 8-528-28334, el.paštas lentvaris.m.biblioteka@gmail.com. Dirbame: pirmadienį-penktadienį nuo 10.30 iki 19.00 val.,šeštadienį nuo 9.00 iki 17.00 val.

2016 m. gruodžio 22 d., ketvirtadienis

Kalėdos su knygomis


Prieš pat didžiąsias metų šventes, gruodžio 15 d.  Lentvario miesto bibliotekoje vyko kalėdinė popietė vaikams ,,Sniego senis“ skirta Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotai akcijai „Knygų Kalėdos“. Ši prasminga, jau tradicine tapusi akcija kviečia visus šalies žmones branginti knygą, skaityti ir dovanoti naujų knygų savo krašto bibliotekoms ir taip praturtinti jų fondus naujais leidiniais.
Į popietę atskubėję Lentvario parapijos Caritas vaikų dienos centro ,,Akimirka“ auklėtiniai klausėsi bibliotekininkės skaitomos knygos ,,Sniego senis ir sniego šunelis“. Ši istorija sukurta pagal klasikinę britų rašytojo ir iliustratoriaus Raymondo Briggso paveikslėlių knygą ,,Sniego Senis“. Knygelė sužavėjo mažuosius bibliotekos lankytojus ir jie su užsidegimu įsitraukė į kūrybines dirbtuves, kurių metu gaminome Sniego senį iš baltų plastikinių stiklinių. Vaikai smagiai praleido laiką kurdami, matydami darbo rezultatą, vėliau dalyvaudami foto sesijoje.


 
Akcija „Knygų Kalėdos“ jau įsibėgėjo. Ji tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu, skatinančiu bendrauti ir dalytis knygomis su tais, kuriems jų trūksta. Naujų knygų laukia ir Lentvario bibliotekos skaitytojai. Maloniai kviečiame dalytis gerumu ir dovanoti kitiems džiaugsmą skaityti!


„Knyga keičia gyvenimą“ – tokia šių metų „Knygų Kalėdų“ skleidžiama žinia. Juk knyga gali įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, motyvuoti, keisti požiūrį į gyvenimą, pažinti save ir savo kraštą.
Tegul Kalėdos pasipuošia knygų spalvomis, išmintimi, dovanų džiaugsmu, o į  visų mūsų širdis pasibeldžia šventinė nuotaika, ramybė ir šiluma. Komentarų nėra:

Rašyti komentarą