Konkursas „Knyga, pakeitusi mano gyvenimą“

Tradicija tapusi akcija „Knygų Kalėdos“ jau šeštus metus keliauja po Lietuvą. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.
„Knyga gali įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį“, – teigia šios akcijos iniciatorė, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Kaip manote, ar perskaityta knyga žmogui gali būti pakankamas postūmis, nuo kurio prasideda esminiai pokyčiai? Kokia knyga buvo lemtinga jūsų gyvenime?
Savo mintimis iki š. m. gruodžio 21 d.
dalinkitės Lietuvos bibliotekininkų draugijos skelbiamame konkurse „Knyga, pakeitusi mano gyvenimą“.
Konkurso sąlygos:
  1. Konkursas vyksta 2016 m. gruodžio 1–21 d.
  2. Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvos bibliotekos, kviesdamos savo skaitytojus dalintis mintimis apie perskaitytas knygas, kurios įkvėpė skaityti, patirti skaitymo malonumą, suteikė išminties, stiprybės, pastūmėjo esminiams pokyčiams ar kaip kitaip pakeitė jų gyvenimą.
  3. Knygos, pakeitusios gyvenimą, viršelio nuotrauką kartu su aprašymu skelbkite savo bibliotekos socialiniame tinkle Facebook paskyroje su žyma #KnygaPakeitusiManoGyvenima.
  4. Įdomiausias, originaliausias, netikėčiausias mintis kartu su nuotraukomis* siųskite el. paštu r.mauricaite@klavb.lt. Ši informacija bus skelbiama LBD socialinio tinklo Facebook paskyroje.
  5. Siųsdami mintis LBD kartu su nuotrauka pateikite ir šią informaciją: visą bibliotekos pavadinimą, skaitytojo vardą bei atsakingo asmens vardą ir pavardę bei kontaktus (tel. numerį ir el. pašto adresą).
  6. Konkursą laimės trijų nuotraukų su komentarais autoriai, surinkę daugiausiai „Like/Patinka“ paspaudimų.
  7. 2017 m. sausio 6 d. nugalėtojai bus apdovanoti Lietuvos bibliotekininkų draugijos suvažiavime Vilniuje.
 * Talpinsime tik aukštos kokybės nuotraukas jpg formatu.

Komentarai