Apie mane

Mano nuotrauka
Lentvario biblioteka įkurta 1941 metais. Bibliotekos fondą sudaro 32000 egz. leidinių. Biblioteka turi 2500 nuolatinių skatytojų. Kasmet bibliotekoje apsilanko apie 35000 lankytojų. Adresas: Klevų al. 20, Lentvaris LT-25109 Tel. 8-528-28334, el.paštas lentvaris.m.biblioteka@gmail.com. Dirbame: pirmadienį-penktadienį nuo 10.30 iki 19.00 val.,šeštadienį nuo 9.00 iki 17.00 val.

2017 m. liepos 13 d., ketvirtadienis

Kelionė po Europos Sąjungą

Gegužės 9-tą dieną minime Europos dieną. Ta proga į Lentvario miesto biblioteką rinkosi Motiejaus Šimelionio gimnazijos aštuntokai su mokytoja Jūrate Baltrūniene. Bibliotekininkės paruošė mokiniams pristatymą apie Europos Sąjungą: jos istoriją, apie pirmąsias susijungusias šalis, apie Europos Sąjungos plėtrą ir bendradarbiavimą.


Trumpai peržvelgę Europos Sąjungos vystymąsi, aštuntokai pasiskirstė į dvi komandas, išsirinko kapitonus. Toliau sekė viktorina ,,Kelionė po Europos Sąjungą“. Moksleiviai turėjo atsakyti į įvairius klausimus apie Europos Sąjungą. Komandų kapitonai švilpuko garsu pranešdavo apie sugalvotą atsakymą. Aštuntokai nemažai žino apie Europą, tad kai kuriuos klausimus iškart įveikdavo. Visi žinojo Europos Sąjungoje esančias šalis, Lietuvos prisijungimo prie Sąjungos datą, didžiųjų Europos šalių sostines, garsiausius sportininkus. Kiek sunkiau sekėsi su klausimais apie Europarlamentą, jo sudėtį, tikslius skaičius. 


Įveikę viktorinos klausimus, komandų kapitonai suskaičiavo taškus už teisingus atsakymus. Viena komanda nežymiai pirmavo ir buvo apdovanota saldžiais prizais, o visa klasė gavo brošiūrų apie Europos Sąjungą, kad galėtų smulkiau susipažinti su Europa. Mokytoja džiaugėsi, kad aštuntokai pagilino savo turimas žinias.    

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą