Apie mane

Mano nuotrauka
Lentvario biblioteka įkurta 1941 metais. Bibliotekos fondą sudaro 32000 egz. leidinių. Biblioteka turi 2500 nuolatinių skatytojų. Kasmet bibliotekoje apsilanko apie 35000 lankytojų. Adresas: Klevų al. 20, Lentvaris LT-25109 Tel. 8-528-28334, el.paštas lentvaris.m.biblioteka@gmail.com. Dirbame: pirmadienį-penktadienį nuo 10.30 iki 19.00 val.,šeštadienį nuo 9.00 iki 17.00 val.

2020 m. sausio 4 d., šeštadienis

Skaitymai po Kalėdų eglute

Didžiųjų švenčių išvakarėse Lentvario miesto bibliotekoje vyko tradicinis renginys „Skaitymai po Kalėdų eglute“. Šis renginys buvo skirtas „Knygų Kalėdų“ akcijai, kurią inicijavo bei globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, ragindama dovanoti knygas bibliotekoms ir Vaikų dienos centrams.

Pirmą kartą bibliotekoje apsilankė ir skaitymuose dalyvavo Lentvario lopšelio-darželio „Šilas“ ikimokyklinukai kartu su auklėtoja Irena Kraičinska. Vaikams labai patiko naujos bibliotekos patalpos, ypač erdvus ir spalvotas vaikų skyrius, jie smalsiai apžiūrinėjo bibliotekos kampelius ir knygų pilnas lentynas. Vėliau susėdę aplink Kalėdų eglutę, ikimokyklinukai klausėsi Kosto Kubilinsko pasakos „Ledinukas“. Pasaka buvo pamokanti, kad darbštus žmogus dirbdamas nesušąla, o tinginiai tingėdami šąla. Vaikams labai patiko pasaka ir jie net suvaidino trumpą ištraukėlę. Po skaitymo mažieji svečiai susėdo prie staliukų ir iš kartono kūrė kalėdinius miestelius, kurių centre buvo eglutė. Kadangi buvo dvi komandos, tai vaikai padarė du miestelius ir trumpai juos pristatė. Vėliau kiekvienas išsinešė savo padarytą namuką su savimi. Renginio pabaigoje vaikai panoro sužinoti daugiau apie knygų atsiradimą. Bibliotekininkės papasakojo, kad knygos gimsta iš autoriaus idėjos, kad jos turi viršelį, pavadinimą ir iliustracijas, o išleidžia jas leidyklos. Mažieji smalsiai nagrinėjo knygas lentynose ir įdėmiai jas vartė.
Svečiai liko patenkinti susitikimu, įdomiai praleistu laiku ir žadėjo vėl apsilankyti bibliotekoje.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą